موتور برق ژنراتور برق لیست قیمت برترین برندها نید صنعت

قیمت موتور برق کوچک بنزینی, با توجه به توان و آمپر خروجی موتور برق، اینورتری بودن، نوع برند و خدمات پس از فروش موتور برق کوچک، حساب می شود. فهرست برخی از انواع موتور برق عرضه شده توسط گروه صنعتی ناین و برخی از پر فروش ترین برند ها در زیر نشان داده شده اند.

موتور برق

قیمت موتور برق کیفی، به مراتب کمتر از قیمت موتور برق بنزینی بزرگ توان بالا می باشد. سوخت موتور برق دیزلی از نوع گازوئیل می باشد و به واسطه صدای بلندی که دارند بهتر است برای محیط های مسکونی مورد استفاده قرار نگیرند. این موتورها از نظر عملکرد شبیه به دیزل ژنراتور، اما با سایز و اندازه کوچک می باشند. موتور دیزلی بیشتر جنبه صنعتی دارد و در صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

فروشگاه پارس موتور برق

شرکت هیوندای از جمله نام های آشنا و معتبر در زمینه تجهیزات و دستگاه های مختلف برقی است.

اکثر کسانی که قصد خرید موتور برق دارند، با توجه به گازسوز بودن آن، تصور می کنند که خطرات زیادی مانند انفجار یا قطعی را به دنبال دارد اما این فکر کاملا استباه است.

موتور برق کنزاکس 6.5 کیلو وات مدل KGG-6165

این موتور برق بنزینی اینورتر، دارای نمایشگر دیجیتال، با حداکثر توان خروجی 8 کیلوات و توان دائم 7000 وات می باشد. موتور برق 9000 هواسدان اینورتردار، دارای کلید ECO می باشد، این کلید صدای موتور برق را بسیار کم می کند، با اینکه موتور برق های اینورتری، کمترین میزان صدا و لرزش را دارند. تنها مزیت موتور برق دیزلی، مصرف سوخت بهینه می باشد، موتور برق گازوئیلی 7 کیلووات، در 8 ساعت کار 8 لیتر گازوئیل مصرف می کند؛ اما موتوربرق بنزینی 7 کیلووات، 16 لیتر بنزین در 8 ساعت کاری استفاده می کند.

موتورهایی که برای کار در بازه زمانی طولانی تری هستند بالطبع به مخزن بزرگتر با ظرفیت بیشتری هم نیازخواهند قیمت انواع موتور برق داشت. برای راه انداختن موتور برق سوخت های مختلفی از جمله بنزین، گاز، نفت و گازوئیل وجود دارد.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
وحید کلیچ، علی ریزو بیرانوندعسلویه، کتابفروشیوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بوشهرمجری، رادیو، رسانه های گروهی، فرهنگسرای دانش، برنامه، گوینده، فرمرزی کاجویgbwhatsapp09126161121